Fájó mell, mi ez?

Figyelt kérdés

13 hónapos lányom reggel-este szopik még.

Tegnap este(nem szoptatás közben) arra lettem figyelmes, hogy iszonyatosan fáj a jobb mellem. Nem ütöttem meg, kicsi sem harapta meg.

A jobb mellem egész bal oldala nagyon érzékeny lett minden átmenet nélkül. Érintésre fáj, de annyira, hogy pl már az fáj, hogy fekvésből felülök és ugye megmozdul, vagy amikor felveszem a lányom és hozzá ér a mellemhez.

Nem tudom, fontos e, de hosszú évekig ezen a területen volt egy ártalmatlan, de nagyobb csomó, figyelték uhval, de nem volt vele semmi gond.

Most a csomót nem érzem, de kb ott fáj azon a területen.

Biztosan nem tejláz, már kevés a tejem, nincs megduzzadva a mellem, stb.

Valaki tapasztalt hasonlót?


2016. szept. 24. 08:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Még annyi jutott eszembe, hogy szülés óta még nem jött meg, lehet hogy most fog?

Az egész közérzetem nem jó valahogy, mintha beteg lennék, de hőemelkedésem nincs.

2016. szept. 24. 10:47
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg begyulladt a melled. Ez elég gyakran előfordul a szoptató anyukákkal, és tényleg iszonyú erős fájdalommal jár. Menj el orvoshoz, adni fog antibiotukumok és hamarosan elmúlik. Az antibiotukum szedés alatt viszont nem biztos, hogy tudsz szoptatni, de ezt az orvos majd eldönti.
2016. okt. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!