Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cickafarkfű és a palástfű...

Cickafarkfű és a palástfű iható együtt szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem.Volt egy nagyon durva lepény leválasztásom.Szülés után 5 nappal egy küretem majd 5 hét után megint egy küret.A heti vizsgálaton minden rendben volt még az uh-án is.Szeretném megerősíteni a méhem arra iszom a palástfű teát,de van még pár csepp vérzésem és gondoltam iszok cickafarkfűteát mellé de nem tudom,hogy szopi alatt lehet-e.Válaszokat előre is köszönöm!
2010. ápr. 24. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ittam mindkettőt,mert tesót szerettünk volna(most vagyok a 31.hétben).Igaz az én fiam ekkor már 15 hós volt,semmi baja nem lett!De a cickafark tea alhasi vérbőséget okoz,lehet hogy neked erősebb lesz a vérzésed tőle!
2010. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én úgy tudtam a cickafarkfű vérzés csillapító.Akkor inkább nem is iszom ha vérbőséget okoz.
2010. ápr. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!