Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pecsételő vérzés mellett abba...

Pecsételő vérzés mellett abba kell hagyni a Cerazette fogamzásgátló használatát?

Figyelt kérdés
Kisbabám 4 hónapos és 2 napja pár csepp (egész nap) pecsételő vérzésem van/volt. A dokim azt mondta szoptatás alatt amint megjön a menstruáció hagyjam abba a Cerazette használatát, mert nem véd tovább. Ez a pár csepp is annak számít? Illetve tòrvényszerű, hogy mesi után elapad a tej? Nagyon szeretném még sziptatni a babámat! :(

2016. okt. 3. 08:25
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
A tej elapadása nem törvényszerű, lehet, hogy egy kicsit meg kell küzdened érte, hogy visszajöjjön a tejed, de ne add fel. A pecsételő vérzés akár menstruáció, akár más (ha más, akkor pedig rendellenes), mindenképp dokihoz kellene menned vele, mellette pedig addig is kiegészítő védekezést kellene alkalmazni.
2016. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is cerazettet szedtem, és úgy ìrta fel a doki, hogy màr volt ciklusom szülés utàn 5 héttel. Mi az, hogy akkor nem véd??? 1,5 évig ìgy védekeztünk orvosi felügyelettel. A gyógyszer mellékhatàsa amiért utàltam, hogy hol megjött hol nem. Illetve az elején pecsételő vérzés is belefér. Ezért vacak. De ez van.


Sürgősen orvost váltanék.

2016. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tej meg nem feltétlenül apad el mert megjött. Mindkét gyerekemmel tovàbb szoptattam. Az egyikük kicsit sztràjkolt, de aztàn túltette rajta magàt.
2016. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Bízom benne, hogy még nem apad el, de már egyszer sikerül kínszenvedés árán visszahozni, max újrakezdjük. Megkérdezek akkor erről a Cerazette-menstruációs dologról egy másik dokit is!
2016. okt. 3. 09:12
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocsi-bocsi, utánaolvastam a betegtájékoztatóban, hogy teljesen normális emellett a tabletta mellett a rendszertelen pecsételő vérzés. Lehet, hogy a dokid úgy értette, ha rendesen, erős vérzéssel menstruálsz, akkor az annak a jele lehet, hogy nem elég a tabletta.
2016. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 héttel menstruáltam és utána volt rendszeresen.6hónapos volt a fiam amikor cerazettet kezdtem szedni.Első hónapban végig pecsételtem,utána míg szedtem nem jött meg
2016. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!