Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt hizás?

Szoptatás alatt hizás?

Figyelt kérdés
Tőrténetem a következő terhességem alatt diétàztam a magas cukrom miatt,megszültem visszanyertem az alakom elkezdtem szoptatni napi 3-4szer eszem (nem zsiros nem édes kajàkat) és ugy vettem észre hizok :( és mondtâk nekem ismerőseim nàluk is hasonló volt a helyzet...mit tudok tenni?:(
2016. okt. 12. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sokat van aki fogy van aki hizik. En vilag eletemben hizekony voltam, de a szoptatassal havi 1 kg- ot fogytam.


Csak figyelj az evesre.

2016. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem édes és nem zsíros, attól még lehet hogy túl sok szénhidrátot viszel be.

De mint írták, ez alkati kérdés is tényleg.

Én is GDM-es voltam (meg vagyok mostani babával is várandósan), és én a szoptatások alatt így is csak fogytam, bármit csináltam. Nálam ez a jellemző, pedig ettem is, nem sportoltam stb...

2016. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisérletezhetsz, számolhatod a kalóriákat, csak aztán a görcsös hízni nem akarás nehogy a tejhozam megcsappanásához vezessen.


Én is híztam egész szoptatás alatt, ha kevesebbet ettem egy kicsivel is, nem volt elég a tejem. Egyszerűen nem volt egyensúly, mert valahogy a szervezetem előbb hízlalt, utána tejelt.

2016. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!