Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet-e tornázni a szoptatós...

Lehet-e tornázni a szoptatós anyukának?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a tornától a szervezet tejsavat termel, ez megváltoztatja a tej állagát, és esetleg a baba nem fogadja el. Nekem nagyon hiányzik az esti torna, de ha ezzel veszélyeztetem a babám szoptatását, akkor ilyen áron nem kell! Kérem olyanok válaszoljanak, akik tapasztalatból tudják, hogy lehet-e tornázni, vagy sem.
2008. okt. 3. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nyugodtan tornázni, csak ne nagyon erőltest meg magad. GYors ugrálós gyakorlatokat kerüld, és a mellizmot is csak óvatosan!

Gyógytornász anyuka

2008. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogy lehet-én is rendszeresen járok-sok gyakorlat tejserkentő is.próbálj keresni olyan tornát,ahova magaddal is viheted-itt megmutatják a gyakorlatokat-és akkor otthon is tudod végezni.futást,ugrókötelezést hagyd ki-de bátran,ami jól esik..
2008. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiről te beszélsz, az az izomláz, akkor van tejsav. Tornázhatsz nyugodtan, csak vigyázz, hogy ne legyen izomlázad.
2008. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ.
2008. okt. 4. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!