Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukának mit...

Szoptatós anyukának mit javasoltok köhögésre?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt szedtem a Stodalt, nem használt. Vm ötlet? A doki olyat ajánlott, amit elvileg kismamák és szoptatós anyukák nem is szedhetnek a leírás szerint, szóval nem akarok visszamenni hozzá. Elvileg nincs bajom, csak ingerköhögés.
2009. nov. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban az ipekakuána szirup nagyon hatásos köhögésre. Ha minden igaz homeos készítmény, de nem vagyok benne biztos. Én mindenképpen homeos készítményt ajánlok (ha hiszel benne), mert azt biztosan szedheted szoptatás alatt is. Én Oscillococcinum-ot használtam már, de az inkább kezdődő megfázásra van, nekem segített.

A lakásban párologtass (esetleg eukaliptusz illóolajjal), egyél mézet, stb. Mindenképpen valami természetes módon kéne előbb próbálkoznod.

2009. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam a méz mindig bejön.
2009. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Méz!! Stodal.
2009. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirup. Nyugodtan szedheted, és nekem mindig beválik.
2009. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi. nem tartalmaz alkoholt?
2009. nov. 23. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

A lándzsás tartalmaz, de olyan minimálisat, hogy 6 hónapos gyerkőcnek is adható. Nekem a háziorvos és a gyógyszerész is javasolta, azt mondták gond nélkül szedhetem terhesen és szoptatás alatt is.

Utolsó voltam.

2009. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hagymatea jött be meg a méz. 3 hete kavarodtam ki a köhögésből, 2 hónapos lányom szoptatom.

Ha nem ismered:

2 ek cukrot karamellizálj, önts rá kb 3 deci vizet, dobj bele egy fej vöröshagymát megpucolva, főzd úgy 5 percig, jó melegen idd.

Jobbulást!!

2009. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. nov. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!