Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak a hozzátáplálás megkezdés...

Csak a hozzátáplálás megkezdéséig érdemes tejet szaporítani?

Figyelt kérdés
Vagy van köztetek, aki még azután is alkalmazott tejszaporító praktikákat, miután már alig szopizott a babája, és sokféle ételt evett?

2016. okt. 30. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amíg szoptattam ittam a laktoherbet és figyeltem az étkezésre. 2éves koráig szoptattam.
2016. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És egyéves kora után hányszor szoptattál egy nap, beleértve az éjjeli szoptatásokat is?
2016. nov. 6. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat napkozben mar szinte csak komfort szopi volt. Illetve egyszer aludt napkozben es az alvashoz.

Olyan 2szer kelt ejszaka.

Kb 6szor. Ebben benne van a 2altatas, 2szeri ejjeli ebredes meg par komfortszopi amikor csak nyugtatasra hasznaltuk

2016. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha képes vagy szaporítani akkor tedd meg és a felesleget fejd le.


A legjobb dolog lenne ha tejleadónak jelentkrznél. nejem 2 nap alatt meg is volt a vizsgálat egyik péntekkel bezárólag de már kaptam is az üveget hogy vasárnaptól gyűjtsem hogy csütörtök reggelre le tudjam adni (amíg a vizsgálati eredmények megjönnek). Debrecenben pl 3ezer ft/liter és nem kell se hajháló se arcmaszk se brutális szertartásos bemosakodás amivel riasztgatnak...valójában eddig is így fejtem itthon ahogyan kérték(mellszívót sterilizálóba tettem, ciciket gyorsan lemostam, kezet pedig fertőtlenítő zselével is tisztítottam...) max 4 napos tejet vesznek itt át. Számodra így lesz egy kis plusz pénzed. pl ha napi csak 2 dl-t is le tudsz adni akkor is kapsz havi 18ezer ft-ot.


Viszont ami ennél is jobb, hogy nagyon sok gondozásra szoruló pici babán segíthetsz! Nagyobbik lányom már most mondja hogy ha neki lesz babája ő is segíteni fog ilyen módon illetve ha felnő fog majd vért adni és kibírja majd azt a pici szurit hogy cserébe megmenthesse mások életét (5 éves)

2016. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!