Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt egyáltalán valakinek...

Használt egyáltalán valakinek az Urtica Urens 5ch tejszaporításra?

Figyelt kérdés
Rengetegen írják itt, hogy szedték, és mégse lett több a tej. Kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan, akinek bevált.
2010. ápr. 30. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Én szedtem,lett tejem 8,5hós a babám és még mindig szoptatok.Nem tudom,hogy a bogyótól lett több vagy amúgy is lett volna...Nem mertem jó ideig abba hagyni mert féltem kevés lesz a tejem.Ittam teákat is, de már jó ideje csak vizet iszom, de az sincs meg a 3 liter.

2010. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Szia!Nem tudom,hogy mivel fogok neked segíteni..de én előbb szedtem a bogyót,majd ittam maláta nektárt,aztán sok narancslevet..és szerintem,ami nekem a leginkább bevált,az a laktoherb tea volt..most 10 hónapos és még mindig szoptatok!A teáról annyit,hogy édeskömény van benne,szerintem az a tejszaporító!Pár hónapja fájt a hasam,ittam pár bögre édesköményteát és pár napra több lett a tejcsim..Ártani nem árt!A bogyót viszont ne vidd túlzásba,mert az ellenkező hatást is elérheted vele!

Sok tejcsit!

2010. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált az urtica. Napi 1x5 bogyót fogyasztottam belőle a szülés után 2 hónapig.

Persze mellette rengeteg folyadékot is ittam.

Már jó ideje nem szedem a bogyókat, de szerencsére a tejcsi mennyisége elég a 10 hónapos lánykámnak.

A legjobb tejszaporító nálam a dinnye és az ananász volt. Utána majd kidurrantak a melleim másnap :-)

2010. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szedem, naponta 1-2 szer 5 golyócskát. Meg sörözöm (citromos gössert, 2%-os) is esténként :)

Nekem is van tejem. Lehet, amúgy is lenne, de ártani nem árt :)

2010. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!