Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Önmagában elég indok az, hogy...

Önmagában elég indok az, hogy nem tud szopizni a baba ahhoz, hogy vállaljátok ezt a tortúrát?

Figyelt kérdés
A közvetlen környezetemben két anyukát is ismerek,aki lefeji a tejet és cumisüvegből adja oda a babának anélkül,hogy próbálná " rávenni"a kicsit a szopizásra. Kiéheztetnétek picit,hátha rákap a dologra,vagy zokszó nélkül csinálnátok 3-4 óránként?
2016. dec. 15. 10:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bakker,rossz kategóriába írtam..
2016. dec. 15. 10:13
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Látszik, hogy nincs gyereked.ó
2016. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miből látszik? Ez nem egy tanítható dolog? Gondoljunk csak arra,mennyivel finomabb a bélszín,de ha éhezünk megteszi a száraz kenyér. Kiszáradni nem tudna,nincs meleg. Mindenhol azt olvasom,hogy életképtelen gyerekeket nevelünk,mert erőn felül áldozunk. Nem ilyen tettekkel rontjuk el?
2016. dec. 15. 10:18
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak a kategóriával van a baj. Kiéheztetni? Te normális vagy?! Tisztában vagy azzal, mekkora egy baba gyomra, és mennyi tej fér bele? És ennyitől kb. mennyi idő alatt szárad ki?

Kicsit guglizzál, mielőtt hülyeségeket kérdezel.


Egyébként meg mi közöd hozzá, hogy más mit csinál és hogyan gondozza a babáját?

2016. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ne érts félre,nem egy 35 hetes koraszülöttre,vagy egy letapadt nyelvű babára gondolok,hanem egy közel 4 kilós babára,aki türelmetlen,mert nem folyik olyan gyorsan a ciciből,mint a cumiból.
2016. dec. 15. 10:20
 6/16 A kérdező kommentje:
A kiéheztetés alatt nem egy napot értek...nem ilyen szélsőségekre gondolok...
2016. dec. 15. 10:22
 7/16 A kérdező kommentje:
Kellő türelelemmel és kitartással nem lehetne cicire szoktatni?
2016. dec. 15. 10:24
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ilyen babám volt. Őket pont nem szerencsés megváratni, mert türelmetlenebbek lesznek. Én pl nem is pelenkázhattam szopi előtt, mert ordított szopi helyett. Nála bejött, hogy mínél hamarabb mellre kerül, de tuti nem működik ez sem minden babánál. Ha végképp semmi megoldás nincs is inkább adnék lefejt anyatejet, mint tápszert.
2016. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Most erre mit mondjak? Nekünk szoptatási tanácsadó sem tudta megoldani a fiam ügyetlenségét szopás terén. Pedig mindent próbáltunk amit lehet, mégsem megy neki.

Fejem a tejet neki, üvegből kapja. Nem érzem, h ettől életképtelen gyereket nevelnék.

2016. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én olyat is ismerek, aki direkt így adja lefejve, cumisüvegből, mert nem akar szoptatni. Nem hiszem, hogy ez bármi gondot okozna, elvileg nem lesz olyan a kötődés, de igazából ebben én sem hiszek. De nem értem mi a bajod ezzel, az ő dolguk hogyan csinálják.
2016. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!