Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a baba lyukas...

Szerintetek a baba lyukas szíve indok császárra? Ilyen esetben melyik szülés számára a jobb?

Figyelt kérdés
Orvosommal még nem tudtam beszélni, egyenlőre csak kattog az agyam.
2016. júl. 20. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezt csak orvos tudja a konkrét helyzet alapján.

Édesapám lyukas szívvel született természetes úton gond nélkül, DE nála esély se volt mérlegelni, mert még nem volt UH, nem tudták előre. Egyébként semmiben se befolyásolta az életét, még keményen sportolt is (súlyemelés).

2016. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarok császárt, de ha a kicsinek az kíméletesebb, akkor nincs min gondolkodni. Jó látni, hogy apukád milyen jól volt a szíve ellenére is.
2016. júl. 20. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A "lyukas szív" sok minden lehet. Ha van egy apró sövényhiánya, az nem indokolja a császárt, de ha ez kiterjedt, akkor elképzelhető.


Ezt beszéld meg az orvossal, bátran kérdezz tőle és mondd el neki a félelmeidet, mert a te döntésed is, nehogy keserű szájíz maradjon utána.

2016. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Nyilván függ attól is hogy milyen mértékű a gond a szívével.
2016. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb baba lyukas szívvel él az anyaméhben. Ha nincs semmi baj,általában a szülés alkalmával ez a lyuk összehúzódik és nem okoz gondot.
2016. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel ezt tudom és azt is, hogy nálunk nem fog összehúzódni, ezért ugye nem baj, hogy meg mertem kérdezni?
2016. júl. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!