Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miben tároljam a lefejt...

Miben tároljam a lefejt anyatejet?

Figyelt kérdés
Bőven van tejem, minden nap egy 100ml lejön pluszba ( a napi hétszeri fejés megtette a hatását :D ) És most a fagyasztóba gyűjtöm ínségesebb időkre. Volt 20 darab Aventes tejtároló poharam, azok már tele vannak. Sajnos elég drágák és nem szeretnék venni, hanem valami olcsóbb megoldást keresek. Hallottam, hogy bébiételes üvegekben le lehet fagyasztani, de azt nem tudok beszerezni.Tudnátok valami ötletet adni, hogy miben rakjam el a fagyasztóba?
2010. máj. 3. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tescoban vettem direkt tejtároló zacskót. Nagyon jó vastag, tuti nem szakad el, és jól lezárható, felcímkézhető. Azt hiszem 30db volt 1500-2000Ft. Helytakarékosabb is a fagyasztóban.
2010. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem tégelyeket, olyanokat, amiben a krémeket szokták adni. Van 150ml-s és 300ml-s. Kimondottan úgy kértem, hogy anyatejnek.
2010. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a tesco-sat használom!!! CSak ajánlani tudom!!! Egyébként 40db-os és 2000ft körül van!!!

2010. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, azt hiszem veszek tesco-s zacsit és gyógyszertári tégelyt is.

Még egyszer köszi!

2010. máj. 3. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Befőttesüveg.
2010. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!