Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt Panadol?

Szoptatás alatt Panadol?

Figyelt kérdés
Már reggel óta nagyon fáj a fejem, mindent próbáltam, nem múlik. Terhesség alatt ha fájt a fejem (vagy elején a fogam), akkor panadolt vettem be, az orvosom mondta, hogy azt lehet. Most szoptatok és nem tudom, hogy vehetek-e be egy szemet vagy sem?
2016. dec. 30. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Panadolt vagy más paracetamol tartalmú gyógyszert nyugodtan szedhetsz, nekem a védőnő és az orvosom is azt mondta ezeket szükség esetén be lehet venni. Én vettem be mikor fájt a fogam vagy a fejem terhesség ill. szoptatás alatt is.
2016. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél be.
2016. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a panadolt javasolta az orvos, de csak a kéket!!!!
2016. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ibuprofent is lehet azaz Algoflexet, Ibumaxot, Nurofen, Advilt.


Én szedtem mikor szoptatás alatt belázasodtam, orvos is azt mondta ezeket is lehet mert nem választódnak ki az anyatejbe.


Igazából ilyen kis mennyiségben és alkalmanként kevés dolog van ami problémát okozna és ne lehetne bevenni/enni/inni szoptatás alatt.


Túl van ez lihegve! Vegyél be nyugodtan ami van otthon. Semmi baja nem lesz tőle a gyereknek.

2016. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. dec. 30. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, én direkt úgy kértem a gyógyszertárban, hogy szoptatás alatt is szedhető, a Panadolt kaptam.
2016. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a Nurofen erősebb, én már a kórházban is azt kaptam, szóval biztosan szedhető
2016. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!