Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Borzasztóan kívánom a csokolád...

Borzasztóan kívánom a csokoládét, meg mindent ami csokis. A 7 hetes babám arcán piros pöttyök és foltok jelentek meg. Lehet ez a csokitól? Túl zsiros lett emiatt a tejem?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet kap. Az anyatejes pöttyöket ismerem, ezek pirosabbak.
2008. okt. 8. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

A kiütés lehet bármitől, de általában a tej a ludas. Lehet még a meleg is, vagy bármi más allergia-pl ruha, öblítő...

Szerintem nem kell félned, egyél csak csokit, ha kívánod, én is szoktam. A babáknak meg vannak pöttyösebb, és kevésbé pöttyös időszakuk:-)

2008. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öblitőt nem használok, és azért zavar mert ezek nem múlnak el. Már 4 napja ugyanolyan. Az anyatejes pöttyök jöttek-mentek. Olyan lehet hogy nem jól táplálkozom?
2008. okt. 8. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kicsi hasa nem fáj,akkor bármit lelkiismeret furdalás nélkül megehetsz.Az is lehet,h csak száraz a levegő.Kérj a dokitól erre való krémt,hidd el ez a későbbiekben is jól fog majd jönni.
2008. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A piros pöttyök a hormonoktól vannak mert a babákból ilyenkor ürűlnek ki az anyától kapott nagy mennyiségű hormonok és a kiütésekkel sincs semmi teendő majd maguktól elmúlnak.
2008. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!