Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már 11 hónapja szoptatok, és...

Már 11 hónapja szoptatok, és borzasztóan hullik a hajam. Lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedsz valamilyen vitamint? Nekem is hullik és mindenki azt mondta, szedjek vasat! Viszont az nem két nap, mire a szervezet ismét beraktározódik vasból, az több hét, lehet hónap is. Folyamatosan szedni kell és ajánlatos mellette még vagy terhesvitamint vagy szépségvitamint szedni

Nekem addig nem hullott, amíg szedtem a terhesvitamint, a Femibiont, abbahagytam és azóta hullik.

2011. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor csökkent a hajhullásom és kezdett 1-2 hónap múlva kinőni az új hajam, amikor megjött az első menzeszem (pont 11 hós, még szopizó baba mellett). Pedig kipróbáltam mindenféle vitamint meg sampont, hajcseppet... De sajna most sem a régi még :( bár kicsit még mindig szopizik...
2011. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek Veled kedves kérdező! :( Az én kislányom még csak 3 hónapos, szopizik, s komolyan mondom fele annyi hajam van mint volt :( - iszonyatosan zavar, s mivel derékig érő a hajam, hááát... iszonyúan észrevenni, hogy jóval kevesebb, és még mindíg rettenetesen hullik! Nem beszélve arról, hogy mindenütt hajszálak, annyira utálom már, néha ott tartok, hogy levágatom 1cm-esre :(
2011. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom...Èn levágattam a hajam hosszát...

Nekem már 2 éve hullik nagyon.A gyerekek egymás után jöttek. :)

Most szedek zinket állítólag segít.Majd meglátom.Ha nem irány a doki,hogy valamit írjon mert a hajam 2/3 a hiányzik. :(

2011. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Terhesvitamin és vas. Nekem ez vált be. A vas szedése után már 1 hónappal látványosan csökkent a kihullott hajam mennyisége.

Ja és ne felejtsem, hogy a kádcsaptelepre felszereltem egy klór szűrőt mert nálunk rettenetesen klórozzák a vizet, ami nem túl jó a hajnak. + nem használok Sodium Lauryl Sulfatot tartalmazó sampont. ( amúgy a gyerekeknek semmi ilyet tartalmazó fürdetőt, sampont nem használok. Olvassatok utána!)

Nekem még száraz is a hajam, de erre is találtam egy szuper balzsamot.

2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!