Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor használjátok a mellszívót?

Mikor használjátok a mellszívót?

Figyelt kérdés
A kicsi szopizik ciciből rendesen. Sok tejem van. A nagy két éves ő nemrég hagyta abba a cicizést de szereti nagyon a tejet megissza pohárból. Szeretnék venni egy medela minit. Hogy neki is legyen több mert kézzel fejegetve csak bénázok vele hiába néztem neten egyéb módszereket. Tehát milyen időközönként vagy hogy fejjem így a nagyobbank?
2017. jan. 8. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoptatás után napi 1-2 alkalommal szerintem nyugodtan fejhetsz. Én a fagyasztóba pakolgattam a kisebbnek, hogy legyen mindig tartalék, aztán tejleadó is voltam, reggel és este fejtem szopi után minden nap, kb. ennyire volt időm.
2017. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!