Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális enyhe barnázás menzi...

Normális enyhe barnázás menzi helyett szoptatáskor?

Figyelt kérdés

16 hónapos a lányom. Reggel/este szopik.

Még nem jött meg szülés óta. Egy hete kicsit fájdogált a derekam, két napra rá barnáztam 2 napig, de ilyen világosabb színűt, azt sem sokat. Azóta eltelt majdnem egy hét, de nem volt semmi több.

Most ez menzi volt, vagy jelzi, hogy nemsokára megjön?

Másnak is volt ilyen, normálisnak mondható?


2017. jan. 9. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom még szoptatás mellett is meg kellene jönnie 1 éven belül.Én elmennék orvoshoz.
2017. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, elmenzem dokihoz aki azt mondta hogy szoptatás alatt ez normális. Nekem 15 hónappal szülés után jött meg elöször. Több ismerősnek a baba 2 éves kora körül. Soha nem hallottam 1 eves " limitről". Szerintem neked is hamarosan meg fog jönni.
2017. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!