Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen nagyon enyhe barnázás?

6 hetesen nagyon enyhe barnázás?

Figyelt kérdés
6 hetesen nagyon enyhe, minimális épp hogy pár csepp barnázás, ami halvány is nagy baj? Szivhangja már van, csak nem akarok úgy elmenni orvoshoz ha ez normális mert a környéken nem túl kedvesek.
2016. jún. 3. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.szerintem menj el.én is 6 hetes vagyok.pont egy hete kezdtem el kicsit barnázni hétvégén se múlt el így hétfőn elmentem orvoshoz.szerencsére nem volt bevérzés,még csak petezsák volt.rá egy napra megjártam a kórházat is ott is mindent rendben láttak.azóta is tart sajnos.hétfőn újra megyek.remélem már lesz szívhang.
2016. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, a barnázás sajna a vetélés jele is lehet, meg hormonhiányé is amire kaphatsz gyógyszert... nekem 9 hetesen ment el az első baba, a masodiknál is barnáztam, de már kaptam utrogestant 16. hétig kellett szednem!
2016. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz! Én a héten 2x is voltam, mindkétszer kevés barnázás után. Az első után hazaküldtek, hogy minden rendben, tegnap, a 2. után már felírtak duphastont és táppénzre kell mennem, hogy pihenjek. Szívhangja van, mindent rendben talált a doki, de inkább próbálok pihenni, minthogy baj legyen.
2016. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!