Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meg fog változni a mellem...

Meg fog változni a mellem terhességkor?

Figyelt kérdés

Még csak 17 éves vagyok, messze van még ez a kérdés, csak úgy elgondolkodtam. :)

Bővebben a kérdés:

Olyan cicim van, ami az én szóhasználatomban "alakváltós", úgymond. :D Ezt úgy kell érteni, hogy van egy olyan formája, amikor összehúzódik, van bimbi is, tehát olyan cici, amit például újságokban látni mindenhol. Ez viszont a ritkább eset, mert általában nagy bimbóudvara van, és a mellimbóim szinte mintha teljesen el is tánnének, őgy visszahúzódnak.


Ahhoz pedig, hogy "előjöjjenek", vagy hideg hatás kell hogy érje őket, vagy meg kell piszkálgatnom kicsit. Szóval nem hiszem, hogy szoptatáskor ezt kéne tennem!


Meg fog változni majd a mellem, azaz mindig a "bimbós" formájában lesz?



2017. jan. 15. 23:37
 1/7 A kérdező kommentje:
tűnnek* és úgy*, elnézést... :)
2017. jan. 15. 23:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hagyjan, de altalaban be is sotetedik sotetbarnara a bimboudvar meg a bimbo is :D egyebkent nem lehet megmondani, hogy milyenre fog valtozni, de kb 99,99%, hogy meg fog. Aztan ha szerencses vagy visszaall par ev mulva kb a meret meg a szin (bar nekem a szin par het alatt visszaallt), de a feszesseg kb soha 😄 Kiveve ha nagyon szerencses vagy.
2017. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy változik az alakja, vagy nem, a legtöbb nőnek megereszkedik, az nem fog változni, hogy hidegben megkeményedik.
2017. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

De édes vagy! :D

Mindenkinek ilyen alakváltó melle van. Nekem 2 gyerekem van, nem volt gond szoptatásnál. Most ugyan olyan alakváltó mint volt. :D

2017. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is mindenkinek ilyen alakváltó melle van alapból 😁

Egyébként pl nekem 4 hónapnyi kevêske szoptatás után változtak meg a melleim brutálisan! A megfelelő méretű feszes 2 félgömbből 2 félig teli lógós tejeszacskó lett amit hajtogatni lehet! Úgy képzeld el, hogy be lehet hajtani őket úgy, hogy a mellbimbók egymás felé néznek! Borzalmas! Terhesség alatt nem változtak amúgy, a tej tett be nekik, pedig kevés volt és pótlás is kellett..

2017. jan. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

4-es, cáfolom. Amiről a kérdező ír, lapos bimbónak tűnik és nem általános.

Van lapos, befelé forduló, és kiemelkedő. És ezeknek vannak fokozatai. Az utóbbinál pl.: sose "tűnik" el a bimbó, nem is nő meg, csak megkeményedik hidegre, izgatásra.

2017. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak, mindig kiáll a mellbimbója, nekem csak hidegben, de a tapasztalataim alapján az alakváltó mell a gyakoribb, a szülés ezen nem változtat semmit.
2017. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!