Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent cumisüvegben lefagyaszth...

Avent cumisüvegben lefagyaszthatom a lefejt, lehűtött tejet vagy mibe rakjam?

Figyelt kérdés

Kb. 1 evésnyi tejet sikerült kétszerre félretennem a hűtőbe és este már fagyasztóba tenném nehogy megromoljon.

Az lenne a kérdésem hogy Avent cumisüvegbe beleönthetem és berakható fagyasztóba vagy inkább tejtároló zacskóba tegyem? Esetleg valami ötlet még hogy ti hogy csináljátok / csináltátok anyukák?


És utána hogyan kell odaadnom a babámnak majd amikor fel akarom használni?

Beletölteni abba a cumisüvegbe amivel etetem őt és belerakni forralt vízbe hogy átmelegedjen / kiolvadjon vagy hogy kell?


Kezdő anyuka vagyok


2017. jan. 28. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tejtaro zacsko, pont erre van, nekunk be is valt.
2017. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem megrepedhet az uveg, ne abba tedd. en mindig jegkockatartoba ontottem vagy kefires poharba vagy olyan kis atlatszo tegelybe, amit a rendelt kajakhoz adnak, szojaszosznak ketchupnak....a tejtarolo zacsi is jo, vagy vannak direkt tejtarolo aventes ppharak, bar azok szerintem tul nagyok, 2 dl kprul...na en ennyit sose adtam egyszerre a gyereknek..
2017. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én vettem 50 és 100 ml-es gyógyszertári üvegeket, (kb 30-50 ft darabja) azokat kimostam, mikrós sterilizálóban fertőtlenítettem, felcímkéztem, úgy fagyasztottam le bennük a tejet. Ezek így többször felhasználhatók, a tejtároló zacskót én kicsit pazarlásnak éreztem, mert azt egy használat után dobhatod ki, én viszont sok tejet fagyasztottam le.
2017. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért lettem lepontozva?? 2
2017. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztalak le #2-es, de nem tűnik túl higiénikusnak, ahogy tárolod a tejet. Erre van az anyatejes zacskó es a gyógyszertári kis üvegek. Kefires üvegbe meg jégkockatartóba eszembe se jutna tenni.
2017. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vettem fogyasztható étel tároló dobozokat amik ilyen kicsik, 125 ml és 250ml. Vadi újak és sterilizaltam formálásának, így teszem bele a tejet és fagyasztottam. Mivel viszont van h több is van, így vettem zacskót is, az meg 180ml-és de 200ml-t simán beletettem. A jégkockatartot és kefires poharat én se tartom jó ötletnek.
2017. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
2es vagyok..azokat talán nem lehet kiecetezni, vagy kifertőtleníteni?? érdekes nekem sikerült. 2.5 éves a lanyom sose volt szájpenésze.
2017. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6s vagyok, mindenki másképp csinálja, de nekem ez a velemenYem. De nem én pontoztalak le ha érdekel.
2017. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem is tejtarto zacskoba tedd be a fagyasztóba.

Én mindig ugy csináltam hogy kivettem a fagyasztóbol úgy zacskóval együtt tettem bele langyos vízbe amig ki nem olvadt egy kicsot aztán beletettem a cumis üvegébe felmelegítettem megfelelő hőmérsékletűre és ennyi volt :)

2017. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
gondolom a tejtároló zacskót többször nem lehet felhasználni ugye?
2017. jan. 30. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!