Nem elég a tejem?

Figyelt kérdés
Pénteken volt 1 hetes a babám.3000g-al született 2660-ra fogyott vissza,a kórházban kapott egy kis pótlást meg itthon kb 3 akalommal.Igény szerint szopizik Naponta kb 10szer.Napi 3-4 kakis pelus pisis meg kb 6-7 meg van.De nem hízik,sőt utolsó 2nap fogyott.Volt már 2800g is,de tegnap pl 2730csak.Nagyon Megijedtem így adtam pótlást.Kevés a tejci?Mit tegyek?
2017. jan. 29. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérd meg mennyit eszik.
2017. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 20-30 grammot egy erőteljesebb szopinál.Kevésnek érzem.
2017. jan. 29. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan pótoltam mert kevés tejem volt, ne legyen cumi zavar így fejtem neki.

Sokan elítélik ezt de van akinek nincs teje :(

2017. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor keveset eszik. A súlya alapján kb. 400 gr-ot meg kellene ennie naponta.
2017. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minket úgy engedtek haza h nézzem a hizast, heti 100-150g hizassal mar megfelelően fejlődik a baba. Ne egy napot vegyél figyelembe m az nálunk is valtozhatott, főleg ha egyik nap éves után 1 órával mertük következő nap meg 3oraval éves után. Mi fürdés előtt meztelenül merjük mivel az a baba nettó súlya.

Ha a babát igény szerinti szopizassal eteted, akkor én többször tennem mellre, hogy több tejed legyen. Nálunk is nehéz volt az eeleje, de pár nap alatt sokkal jobb lett a helyzet! Minél kevesebb tapszert adj neki, mi is csak kórházban kaptunk Ill talán 2x összesen. Kitartást!

Mi 7 hetesek vagyunk!

2017. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetente mérd a súlygyarapodást! Naponta max a megevett mennyiségeket! Ha tudod szoptatni, ne adj pótlást, inkább tedd gyakrabban mellre! Ha kiegyensúlyozott, jól alszik, nem sír állandóan az éhségtől akkor elég a tej! Ha mégis kellene majd pótlás, azt a gyerekorvos v védőnő jelezni fogja!
2017. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján a pisis - kakis pelusok száma, ill a szopik száma is bőven jó! (Előző válaszoló )
2017. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!