Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ujszulott kislanyom 6napos eddig tapot evett.Ma megprobaltam szoptatni es cicizett.Aztan egyre csak sirt es sirt az lehetett a baj h atvaltottam? Maradjak inkabb a tapnal?
2017. febr. 20. 19:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Es mar nemakar cicizni de szerintem ehes..adjak neki tapot? Nemtudom mit tegyek
2017. febr. 20. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem indult meg, vagy nagyon kevés tejed van és éhes. Lehet, hogy cumizavara van, és akárhogy is szeretne, de nem tud cicizni.

Tedd többször mellre, fejjél is, hogy ne apadjon, és egészíts ki továbbra is tápszerrel.

2017. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szaporítani kell a tejed, nem írod hogy full tápos volt e vagy pótoltál...de valószínű be se ondult rendesen a tej ha nem szoptattad. az elején kell kezdeni: miné többet mellre tenni és csak annyi tápszert adni utolag amennyi feltétlen szükséges. és szaporító fejést alkalmazni
2017. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!