Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Korababás anyukák, elapad a...

Korababás anyukák, elapad a tejem! Mit csináljak? Hogy indíthatom be jobban?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb a tejem,bár az elmúlt pár nap elég sok stressz ért. 2 hetes a babám,de még nem foghattam meg,ráadásul enni sem ehet. Lehet emiatt nincs? Fejjek többször?
2017. márc. 15. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

igyál sokat, en azt tapasztaltam ha többet ittam több tejem volt.

Próbálj meg nem stresszelni! Tudom kömnyű momdani, de a stresz gátolja a tejleadó reflexet.

meleg borogatás/zuhi és mell masszázs.

és sok sok fejés.

ennyi jutott hirtelen az eszembe

2017. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Konkrét tanáccsal nem tudok szolgálni. De ha tényleg elapad, tapasztalatból mondom, hogy ne stresszelj rá. A tápszer nem ördögtől való, ugyanúgy táplálja a kicsit, mint az anyatej. Ha odakerültök, ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod.
2017. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szaporítónak a görögszéna (teheneknek is ezt adják:)) kapszula vagy tea, nyugtatónak a citromfű tea vált be, és ha fejés közben valami filmet néztem és így egyáltalán nem gondolkodtam azon, még mennyi idő, hány ml. hiányzik és miért én vagyok ilyen szerencsétlen. És elítélhetően még ajánlom a csokoládét is...
2017. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarom ismételni az előttem lévők tanácsát... Még pluszban annyi, hogy nekem valamilyen szénhidrát, lehetőleg édes indította be. Állítólag inkább a folyadék befolyásolja, de nekem más volt a tapasztalatom. Nem vitázok vele, mert én is igyekeztem sokat inni, de nagyon sokszor nem akart beindulni a tej. Ettem valamilyen szendvicset vagy bármi hasonlót, és nyomban megindult. Ettől függetlenül ismerek olyan anyukát, aki a rengeteg vízre esküszik. Olyat is, aki a cukrosabb folyadékra (szörp, szensavmentes üdítő).

Kitartást!

2017. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne add fel! Az eleje nagyon nehéz, tudom. A tejcsihez folyadék, szénhidrát és pihenes kell. Pláne ha két hete szültel!

Én egy teregetest megéreztem a mennyiségen az elején.

3 óránként fejtem, éjjel is. És sokszor a kisfiam fotóit nézegettem, úgy indult csak be a reflex. Kitartás! !!!

2017. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!