Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor termelődik, jut több...

Mikor termelődik, jut több tej a mellembe? Tejleadó reflex során, vagy egyébként, két etetési időszak közben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos múlt, és mostanában elég kiborítóak a szoptatások. Reggel még nagyon tele van a mellem tejjel, de délre már puhák, és úgy érzem, csak annyi tej van bennük, amennyi a tejleadó reflex során jut be:'(. Reggel még 1 mellből eszik, délutánra már mindkettőből. Van, hogy estefelé adok neki egy kis almát, mert nagyon úgy érzem, hogy éhes maradt. Férjem szerint butaság, hisz szépen hízik, havi 1-1.5kilót, de én érzem, hogy kevesebb a tejem. Szerinte csak bebeszélem magamnak:(.

Ez tényleg így lehet, vagy csak kikészítem magam?


2010. máj. 11. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet és szopis teát,gyakran maszírozgasd a ciciket valamint szopizás után fejd le a maradékot még akkor is jó ha csak pár csepp jön le.Nekem a rántott levestől is rengeteg van.3 óránként szoptatok igaz napközben nekem sem olyan feszes mint alvás után de van bőven.Ha nem lenne elég a baba úgyis jelezné és ha szépen hízik akkor ne aggódj.
2010. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Iszom, mint a gép, néha már hányingerem is van a sok löttytől. Fejni nem igazán hagy, mert kicsit el van rontva a kis Husikám... folyton fogni, dögönyözni kell:). Gyakrabban meg már nem tudom etetni, mert akkor fel sem kelnénk az ágyból. 2 óránként eszik, ami azt jelenti, hogy félóra evés (próbálkozás), és 1.5 óra pihenő. A teától fáj a kis hasa.


Engem igazából az érdekel, hogy kb mennyi tej megy a mellbe tejleadás során? Esetleg mérte már ezt valaki?

Félek, hogy az kevés neki:(... folyton csak eszi-eszi-eszi a kezét, és szívogatja az ujjait:(. Tök frusztrál, azt hiszem, hogy éhes... bár lehet, hogy tényleg az?

2010. máj. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!