Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor termelődik, jut több...

Mikor termelődik, jut több tej a mellembe? Tejleadó reflex során, vagy egyébként, két etetési időszak közben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos múlt, és mostanában elég kiborítóak a szoptatások. Reggel még nagyon tele van a mellem tejjel, de délre már puhák, és úgy érzem, csak annyi tej van bennük, amennyi a tejleadó reflex során jut be:'(. Reggel még 1 mellből eszik, délutánra már mindkettőből. Van, hogy estefelé adok neki egy kis almát, mert nagyon úgy érzem, hogy éhes maradt. Férjem szerint butaság, hisz szépen hízik, havi 1-1.5kilót, de én érzem, hogy kevesebb a tejem. Szerinte csak bebeszélem magamnak:(.

Ez tényleg így lehet, vagy csak kikészítem magam?


2010. máj. 11. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi, van elég tejed!!! 4 hónapra már nem kell, hogy Pamela Anderson-os ciciid legyenek. Én is mindig pánikoltam, hogy tök kicsik, meg puhák a cicik, nincs bennük tej. Erre a férjem kérdezte, hogy akkor mitől hízik a gyerek? És ugyan akkor mit nyel cicizés közben???? :) Szülésznő mondta, hogy nem számít a cici mérete. A tejcsatornák attól még dugik lehetnek. Hozzáteszem, még 6-8 hónap cicizés után is volt cici gyulladásom. Két évig szoptattam a fiam, és azért hagytuk abba, mert jön a tesó. Úgyhogy nyugi. Elég tejed van. Jó babázást.
2010. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Bebeszéled. A melleid teljesen normálisan működnek: ennyi idős babónál már egész szépen beáll a kereslet-kínálat. A baba meg szól, ha éhes. De ha ilyen ütemben hízik, tiszta hükyeség parázni. Ennyi hízás majdnem túlzás.
2010. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!