Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés előtt mekkora mellméret...

Szülés előtt mekkora mellmérettel indultatok és most a szopi mellett mekkora lett?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sok ilyen fórumot olvasgatva egyre inkább az az érzésem, hogy akinek kis melle van (A, B) azé alig változik, akinek meg eleve nagy (D és felette), azoké meg még hatalmasabb lesz.

Más nem így látja?

Az enyém 75B, és csak annyit változott, hogy jobban kitöltötte a kosarat.

2020. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem 75B volt, amint teherbe estem, elkezdtek rohamosan nőni. Most 24 hetes vagyok még csak, de már 90C-nél tartok. Állítólag szülés után még nagyobbak lesznek. Bele se merek gondolni 😃
2020. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
C kosarrol mar terhesen felment D-re mindharomszor, tejjel egyutt E es meg nagyobb. Szoptataskor (foleg amig beall a mennyiseg) nagyobbak voltak mint a baba feje🙈
2020. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!