Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 70/D vagy E mellmérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70/D vagy E mellmérettel rendelkező vékony lányok hamar találtok pasit? Ilyen alak mellett sportoltok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a pasi találással nincs baj de a sportal van nagyon nehéz ekkora mellekkel futni vagy ugrálni...
2017. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen hamar találok, bár kis mellel is hamar találtam.
2017. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
örülök h semmilyen más érték nem számit csak a mellméret
2017. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez az alak a legszuperebb. Persze pl. a 80/G is jó de a 70/D vékony és szexi. Csak sajnos irtó ritka...
2017. márc. 18. 13:45
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Ritka hogy egy vékony lánynak ilyen nagy melle legyen.
2017. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

És te cserébe tudsz valamit nyújtani? Vagy csak elvárod a nagy mellet, vékony testalkattal a semmire?

Legalább méretben +17 vagy?

2017. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak picit kisebb mint 17 cm
2017. márc. 18. 14:46
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

A 70/D azert nem olyan hatalmas, nekem is ekkora

A kosarmeret a a kormerettel aranyosan no, tehat egy 80/D nagyobb, mint egy 70/D

De hogy a kerdesre valaszoljak

Sportolni mindig is utaltam, lusta dog vagyok, hogy oszinte legyek, de valamit kezdeni kene magammal, mert szeretnek egy picit nagyobb popsit (egyebkent nem csak a mellem az egyetlen jo adottsagom, homokora alakom van, a fenekem is magatol olyana kerek, mint masnak edzessel se) meg kene egy kicsit szedni magamra, a hizassal, izmosodassal mindig voltak problemaim...

Neha ramjon a sportolhatnek, de nem nagyon tart sokaig :D

Futni, lepcsozni, guggolni, meg ilyesmiket szoktam

Ugy fel evente tart par hetig a lelkesedesem, aztan annyi

Mindig a hosszutavu kapcsolatok hive voltam, de hogy oszinte legyek, annyi pasim lehetne amennyit eppen nem szegyellek.

2017. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kószi mindenkinek. Nagyon arik vagytok
2017. márc. 18. 21:53
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Nagy csöcsü csajok mindig könnyen találnak fickot, max dugá@sra.
2017. aug. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!