Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mikor apadt el teljesen...

Kinek mikor apadt el teljesen a teje? Már kb 10 hónapja nem szopik de még mindig van ha megnyomom

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2év 3 hónap van a gyerekeim között, első babámat 6hónapig szoptattam, de a következő szülésig végig jött tej nyomásra,viszont a második babám után amikor abbahagytam a szoptatást, pár hónap múlva már nem jött tej.
2017. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 évig jött még.
2017. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig volt még, a nődoki azt kérdezte minek nyomkodom,ne nyomkodjam,mert akkor jönni fog.Nem is nyomkodtam egy jó darabig majd kb.egy fél év el teltével megnyomtam,de akkor már semmi nem jött.
2017. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 hónap után már nem volt semmi.
2017. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Major Szilvia 81 válasza:
Változó mint a válaszokból is kiderül általában attól függ hogy mennyi tej termelődött. Van akinek hetek van akinak akár 1,5 évig is lehet. A hideg vizes pakolás azonban segítí a tej elapadását.
2017. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!