Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor all be a kereslet-kinalat?

Mikor all be a kereslet-kinalat?

Figyelt kérdés
1 hetes a babam.Mit tudok azzal kezdeni hogy reggelre ne azzon at a pizsamam,a lepedo meg minden a kifolyo tej miatt?Van melltattobetet is bent de hiaba.Olyan rosz ugy ebredni h tiszta tej minden.Este etetek ejszaka is de reggelre ilyen leszek.Reggel azzal kell kezdenem h egy kicsit fejek mindketto mellembol mert nem tudok csinalni semmit annxira folyik.Valtozni fog ez hamarosan?
2017. ápr. 24. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 8 hét volt, míg teljesen beállt, de biztos van, akinek kevesebb.
2017. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es utana mar nem folyt reggelre?
2017. ápr. 24. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A "kereslet-kínálatot" szerintem csak arra értik, hogy a baba annyival megelégszik, amennyit termelsz és te sem termelsz többet, mint amennyit ő kér. Ez általában kb. egy-egy hét lesz növekedési ugrásoknál.


Az, hogy csorog a cicid, kicsit más téma, lehet attól, hogy sok van, de azt is el tudom képzelni, hogy a melled még nem szokta meg a feszítést, azaz nem nyúlt ki; vagy könnyen beindul a tejleadó reflex (tipikus, hogy ha egyikből eszik, a másik is folyni kezd, vagy ha a baba többet alszik, mint szokott); esetleg szorosabb a melltartó vagy ráfekszel. Ez teljesen egyéni, valakinek pár hétig tart, mást meg tán egy fél évig is elkísér a melltartóbetét.

2017. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokáig fog csöpögni, de mérséklődni fog! Tarts ki! :-)
2017. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyatej gyűjtő kagyló nálam nagy segítség volt. :) Felfogta a tejet, amit este oda tudtam adni pótlásnak, vagy beraktam a fagyasztóba tartaléknak. Nekem akkor is kellett, mikor szoptattam, mert közben a másik oldalon ömlött a tej.
2017. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárcsak így ömlene nekem is!

Szerintem éjszakai etetés után fejd ki ami még benne van!

2017. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 het alatt allt be
2017. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!