Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány kalóriát kell megenni...

Hány kalóriát kell megenni egy nap ahhoz, hogy szoptatás alatt szépen olvadjanak le a kilók, viszont a tej ne menjen el? 1500kalóriával ez vajon elérhető?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szoptatás alatt nincs fogyás,majd utána addig felsejtsd el a tavalyi fürdőruci méreted.
2010. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
vagy szoptatsz vagy fogysz. A kettő együtt nem megy.
2010. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Mitöl lenne teje annak aki nem visz be annyi kalóriát hogy a saját sulyát meg tudja tartani?akkor a pluszokra honnan lenne energia?

Inkább egészségesen táplálkozzon,azzal is segít.

2010. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez alkatfüggő! A napi szűkséges mennyiséged 500-600 kalóriával növekszik szoptatáskor. Ha azt betartod, akkor fogyhatsz, de ez tényleg alkati!!! Van aki hízik szoptatás alatt, mert a szervezete visszatart. Én NEM fogyózok, nem eszem túl magam, sok folyadékot iszok (napi 2-2,5 litert) és a gyerekem megfelelően hízik, sőt!!! cuki kis puffancska:) Ja és heti 2x szoktam tornázni is. A barátnőm viszont igény szerint eszik és még nassol is, neki áll a súlya, se fel, se le. De nem szabad rágörcsölni a fogyókúrára ilyenkor, ha fogysz, akkor fogysz, ha nem, akkor nem. A kisbabád egészsége a lényeg, gondolom egyetértesz :) Jó egészséget nektek!
2010. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen normnálisan étkezem, egyáltalán nem fogyózok, és 8 hét alatt visszanertem a szülés előtti súlyomat. Közben anyatejleadó lettem, annyi felesleges tejem van...
2010. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj, mérsékelt evés, ha meg tudod tenni akkor este 6 után már ne igazán egyél. Torna, sok folyadék. Próba aztán meglátod h jó e.
2010. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1500 kcal-val ez valószínüleg elérhető. Azonban azt tudnod kell, hogy a folyás alkalmával a zsír mellett egy csómo méreganyag is felszabadul ami bekerül az anyatejbe. Én 100 kiló fölött vagyok, volt egy műtétem ami miatt sokkal kevesebbet eszem mint eddig és szoptatok. A baba is és én is úgy nézzünk ki mint a tinik. Tele vagyunk apró pöttyökkel és hetente orvoshoz kell mennünk, hogy lássák, nincs-e semmi baja a babának. Én nem tudok változtatni, de nem is akarok, én még mindig jobbnak tartom ezt így, mint a tápszerezést.
2010. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha heti fél kg-ot fogysz az kivitelezhető szoptatás mellett. No meg,hogy megcáfoljam a többieket: én szülés után rohamosan fogytam. Nem fogyóztam!!! 3 hónap alatt 12Kg lement rólam, tejem volt dögivel. Vannak kivételek.
2010. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!