Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudom rövidíteni a...

Hogy tudom rövidíteni a szoptatasi időket?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányom, de még mindig egy evés minimum 1 óra. 2 és fél óránként. Szív 2t bealszik. Ha lerakom felebred sír. Ezt játszuk minden alkalommal.
2017. jún. 8. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem marad így, nyugi. Légy még egy kicsit türelemmel.

Én kb. 20 percenként raktam mellre az első hetekben. Olyan 8 hét volt, mire beálltunk. Ami nyílván nem szentírás.

2017. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod rövidíteni. Majd ő erősödik, egyre többet lesz ébren, és meg fog oldódni. Gondolj arra, hogy ez neki nem csak étkezés. Lehet, hogy szeretne így szundikálni, hogy közben cumizik. Ha nem akarsz neki cumit adni, akkor ez természetes. (Vagy ha nem fogadja el.) Lehet, hogy hamarosan felfedezi a kezeit és azon fog komfortszopizni. Egyből könnyebb lesz vele.
2017. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is lenne gond, csak egész nyáron itthon van a 6 éves kisfiam. Szeretnék vele is több időt.
2017. jún. 8. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Ez ilyen! 6 hetes, nyilvan gyengecske es tanul enni. Ahogy erosodik, gyorsabban fog menni.

Hidd el masnak is van nagyobb gyereke de a kisteso ilyen. Az elejen tobb idot igenyel mint azt te szeretned!

2017. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem alacsony súlyú, koraszülött vagy besárgult baba?


Próbáld meg a szoptatási időt három órára nyújtani (naponta csak pár perccel, de ehhez tartsd magad akkor is, ha elkezd nyűgösködni). Szopi közben pedig próbáld meg simizéssel vagy a hangoddal ébren tartani.


Ilyen idősen a tapasztalatom alapján nagyjából háromnegyed óra a "szintidő" (három gyerekem van), ez szépen, napról napra csökken majd, a végére 5 perc alatt bedobja az adagját és már megy is kúszni-mászni.

2017. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!