Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha puffasztót ettem mennyi...

Ha puffasztót ettem mennyi ideig ne adjak anyatejet a babámnak?

Figyelt kérdés

Részben anyatejes (nem elég), részben tápszeres a babám.

Tegnap amit ebédre ettem teljesen felfújt estére (nem gondoltam, hogy puffasztani fog), azóta nem adom a tejet neki (lefejem és kiöntöm). Mikor szoptathatom meg újra?

Az emésztésem amúgy elég lassú.


2017. jún. 22. 10:08
 1/2 jafnrétti ***** válasza:
Nyugodtan szoptathatod már. Egyébként sem biztos, hogy ami téged puffaszt, az őt is fogja, és az sem mindegy, mekkora babáról van szó. Az enyémnél pl. három hónapos koráig gondot okozott jóformán minden, ami nem vajaskenyér volt, aztán szép lassan hozzászokott a szervezete, és már nem fájt a hasa semmitől.
2017. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

1 hónapos pont ma, de 35+6 hétre született. Sajnos már kétszer megjártam, és fájt a hasa attól, amitől nekem semmi bajom nem volt.

Délután már szoptattam.

2017. jún. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!