Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetek hogy a csomok...

Mit tehetek hogy a csomok eltunjenek a mellembol es ne legyen ennyire kemeny?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejd le a tejet.
2017. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd minél többször mellre a kicsit, illetve fejd le teljesen a tejet. Le is fagyaszthatod a felesleget, később is fel lehet majd használni, ne aggódj, hogy kárba vész.

Masszírozd a melled óvatosan, körkörös mozdulatokkal, és borogasd meleg vizes borogatással.

Figyelj rá nagyon, mert könnyen begyulladhat a mell ilyenkor még, és az nem jó sem neked, sem a babádnak.

2017. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig forró zuhany alá álltam, és ahogy magamra irányítottam a vizet, úgy masszíroztam. Így a melegítés is megvolt és a masszírozás is. Nekem ez bevált, próbáld ki ha gondolod.
2017. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ezután ugye megnyílnak a csatornák, jöhet a pici szopizni vagy fejd le!
2017. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs az a mellszívó, fejőép, ami felveheti a versenyt a babával.

a lényeg az, hogy a baba álla mindig a csomó felé álljon. ez persze extrém esetben azt is jelentheti, hogy lefekszel és a gyereket magadhoz képest fejjel lefelé fekteted magad mellé... viszont így biztosan kiszívja onnan is a tejet.

2017. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!