Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2-3 napja csak a bal mellembol...

2-3 napja csak a bal mellembol szopizik lanyom, a jobb mar kezd feszulni. Megprobaljam a jobbat odaadni neki, vagy mar regi a tej?

Figyelt kérdés
Leszoktatoban vagyok, nagyon keveset cicizik, es csak reggel, este.
2013. máj. 25. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy régi a tej......csak nyugudtan add oda neki a jobb melledet is,hagy szívja.
2013. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Odaadhatod neki, olyan nincs, hogy régi. Ha meg nem fogadja el, akkor fejj ki belőle picit, hogy ne feszüljön, lassan elapad, és nem trmelődik több.
2013. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Azt nem irtam, hogy o nem fogadta el a jobbat, mert a bal oldal neki kenyelmesebb. Erdekes, hogy nem fogadta el, eddig mindegy volt mikor, hol, mennyit, csak CICI legyen!
2013. máj. 25. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 napja tele van a melled??? Ha igen akk sűrgössen fejd le (ha a babának nem kell) mert be fog gyullandi....
2013. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Régi a tej :D na ezen jót nevettem :) Nyugi a melledben nem romlik meg csak max neked gyullad be ami eléggé fájdalmas lehet. És ha már begyulladt azt már inkább ne is add oda neki.
2013. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád? Annak oka van ha hirtelen csak az egyik melledet fogadja el, általában fogzás szokott lenni. Ha szeretnéd, hogy szipojon a másikból is, akkor hónaljtartásban tedd az eddig hanyagolt melledre, mert úgy ugyanabba az irányba kell fordulnia mint a másik melledhez.
2013. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem harom napja van tele, hanem a 3. napon kezdett egy kicsit feszulni. Volt ennel mar jobban tele aktiv szoptatas alatt, mikor neha nem ebredt ejszaka a lanyom. Szoval a mellgyulladastol nem kell tartanom.

Azert kellett neki inkabb a bal most, mert ugy lefordul az agyra es mar alszik is.



Orulok, hogy jot nevettel, de nem azert irtam a kerdest, hogy masokat megnevettessek.

2013. máj. 26. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem h nekem nem lehet mellgyulladásom.....aztán tessék, senkinek nem kívánom. sztem ne kísértsd a sorsot...de a te dolgod.
2013. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!