Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyucik nem birom tovább ugy...

Anyucik nem birom tovább ugy érzem,3 foga kint van a picimnek iszonyuan harap és rangatja a bimbom mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Plusz mensizek is es sirva szoptatok mit adjak neki hogy ne csinálja ezt?attol tartok kiharapja a bimbom igaz picit verzett mar nem eddig nem jutottunk el :(megeloznem
2017. jún. 22. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyetlen, amit tehetsz, hogy ha megharap, akkor AZONNAL leteszed pár percre. Így 3-4 alkalom után megtanul úgy szopni, hogy közben nem harap.


Nekem a gyerek elsö foga 12 hetesen jött ki és egy eés kora után választottam el, és csak az elsö fognál volt egy-két alkalom, amikor megharapott, utána soha.

2017. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Hát #1, nálunk ez marhára nem jön be!

Már 16 hónapos, kb 3 hónapja ezt csinálja, és nem csak 1-2 percre teszem le...

Nekem ezt 4 foggal csinálja, de hál'isten nem csak szoptatáskor, hanem gondol egyet és megharap bárkit bárhol aki a közelében van.. A vállamat pl 3 napja harapta meg és még mindig be van lilulva :S

Én sem tudok rá megoldást, de ha hangot adok ki a fájdalomtól akkor mégjobban rászorít és vigyorog hozzá, szóval jobb rezzenéstenen arccal kiszedni a szájából összeszorított foggal..

2017. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én,amikor még nem volt foga,de az ínyével harapott,minden alkalommal rászóltam. (Nem durván,de határozottan)Volt,hogy el is pityeredett, de azóta van 6 foga,és nem harap. 15 hós. Egyszer próbálkozott,rászóltam,nem harapott rá szerencsére. Be is pisiltem volna biztosan..
2017. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Állj át tápszerre! Nem értem, miért kell kínozni magad..
2017. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!