Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vinnétek a kórházba szülésre?

Vinnétek a kórházba szülésre?

Figyelt kérdés

Mellszívót és bimbóvédőt?

Nyilván mellszívót, hogy ha nem akar jönni a tej, dolgozzon, illetve bimbóvédőt, ha nagyon fájdalmas lenne.

Ti használtátok ezeket a kórházban, vagy csak otthon?



2017. jún. 27. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Bimbovedot utanam hozta a ferjem mert a gyerkocom nem tudott raharapni a mellemre rendesen mindig kicsiszott a kis szajabol, es ezert veresre harapott,.....

Mellszivo akkor nem kell meg, mert meg nincs annyi tej.

2017. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott adtak egy listát már az első ctg-nél, hogy mit kell majd vinni a kórházba. Rajta volt a bimbóvédő és a mellszívó is.
2017. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bimbóvedo jó ha van,mert nekem is hozta be a Férjem.

Mellszivo ha muszáj akkor bevuteted utólag,előre felesleges(változó mert van akinek már másnap annyi teje van h szükség van rá)

2017. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. De eddig én úgy tudtam, a mellszívót azok is használják,akiknek nem nagyon jön a tej, hogy a terhelés hatására több termelődjön.

Akinek sok volt és fejte a kórházban, az mit csinált vele? Cumisüvegből is itatta a babát?

Bocsánat, ha buta kérdések, első babát várom, de szeretnék felkészülni mindenre.

2017. jún. 27. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel az a baj, hogy előre nem tudod, hogy kell-e, és ha kell, akkor milyen. Én bimbóvédőt egyáltalán nem használtam, nem is volt, nem is hiányzott, a babám tudott szopni anélkül is (úgy tudom, akkor kell, ha a baba nem tudja nélküle rendesen a szájába venni a bimbót, nem a fájdalom ellen). Mellszívóm volt, a kórházba nem vittem be, nem is hiányzott, otthon próbáltam ki, és egyáltalán nem jött be. Mivel később végül nem volt rá szükségem, nem vettem másik fajtát. A kettő közül inkább a mellszívót érdemes beszerezni, előtte érdeklődj körbe, hogy milyen fajtát érdemes venni.
2017. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Semmi szükség nem volt rá. A babát kell sokszor (akár folyamatosan ) mellre tenni, ő indítja be a tejet :)
2017. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bimbóvédőt tegyél, az semmi helyet nem foglal, és kb semmibe se kerül, inkább legyen. A védőnődet vagy a következő stg-n a kórházat kérdezd meg, hogy van-e mellszívójuk - van, amelyik kórháznak van és tudnak adni. Ha amúgy is van mellszívód, készítsd ki, hogy apa be tudja vinni, ha kell. Ha nincs, én előre nem vennék, ha nagyon kell, akkor megrendeled a kórházból, vagy megnézed hol kapni. és elküldöd a férjedet
2017. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bimbóvédő volt az egyetlen, amivel nem készültem és kellett. páromat ugrasztottam érte, szegény azt sem tudta, mit keressen :D

vinném mindkettőt.

2017. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

"Akinek sok volt és fejte a kórházban, az mit csinált vele?"

mivel az első napokban nem tudott szopni a babám, így cumisüvegből kapta. a lefejt tejet felcímkézték az újszülött osztályon, és pl éjszaka mindenki a saját tejcsijét kapta meg.

amit nem adtam le, azt egyszerűen megittam (később is)

2017. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én legközelebb viszek mindkettőt.

1: azért mert nekem nem alkalmas szoptatásra a mellbimbóm

2: annyit aludt a fiam, hogy csupán az ötödik napon indult be a tejtermelés, hiába próbáltam szoptatni amikor ébren volt.


Embere válogatja. Kérdezd meg a kórházat hogy nekik van-e mellszívójuk ha kellene. Mert tényleg fölösleges ha később hatékonyan szopizik a baba, különben meg drága nagyon az ami jó is.

Én Aventet vettem, legközelebb használom is az első napokban.

2017. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!