Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vinnétek 6 honapos babátok...

El vinnétek 6 honapos babátok korházba látogatni?

Figyelt kérdés
Anyosam korházba van megmütötték a szivét és most egy hónapig korházba lesz, és nem tudom eldönteni hogy elvigyem a kisfiamat látogatóba vagy ne, nemtudom hogy egyáltalán be engednék-e!Szerintetek mit csináljak?
2011. ápr. 10. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem vinném be.

de a kórházudvarra biztos kimehet egy idő után, oda már nem veszélyes szerintem elvinni a picit.

2011. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én első alkalommal nem vinném.Felmérném a terepet,hogy milyen állapotban van,milyen a kórterem,beszélnék a nővérrel és figyelném,hogy más viszi-e és megbeszélném Anyósommal,hogy legközelebb hozom,vagy nem hozom.Mert Ő biztos örülne.
2011. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vinném, illetve a kórháznak van kertje, és ha anyósom már úgy lenne, hogy le tud menni, akkor oda azért természetesen igen.

De miért nem mész be csak Te, a babó nélkül?

2011. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Anyósod nem fertözö osztályon van. Èn simán bevinném. Persze ha nem egy nagyon síros baba, mert az zavarná a többi beteget.
2011. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
babákat kórházba nem is engednek be...
2011. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
nem!!!!
2011. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

de beengedik a babákat

én bevittem 4 hós kisfiamat édesanyámhoz, de persze csak a folyosóra, tolószékkel kitolták a nővérek, nagyon súlyos betegséggel volt benn

bevittem hogy még 1x láthassa az unokáját, mert ha nem teszem, soha nem bocsátottam volna meg magamnak



Viszont nálatok más a helyzet, ő 1 hónap múlva kijön, így én is azt javaslom, hogy az udvarra vidd, ha már kijöhet.

Anyósod biztos meg fogja érteni, hogy nem akarsz ilyen pici babát bevinni, még akkor sem ha ő nem fogja fel, hogy hol van.

2011. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi vittük, 3 hónapos volt amikor sorozatban mentünk velem ügyeletre, aztán engem megműtöttek és akkor behozták hozzám, mert anyatejes, most 4,5 hónapos és a legjobb barátnőmet most látogattuk meg...sőt én az anyatejem is ott fejtem le, természetesen csak a műtét után 36 órával fejtet adtuk neki oda. Semmi baja nem lett, a ne nagyon enged semmihez nyúlni és sokszor töröld át a kis kezét és szerintem ne legyetek benn órákat...
2011. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én vittem,amikor sógornőm szült,pont fél éves volt a fiam.Aztán pár hónappal később a Dédipapa került kórházba,akkor is vittem.Igazából nem csak azért,hogy meglátogassa,hanem nem volt kire hagyni.
2011. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szívbetegektől nem kaphat el semmit, de kérdezd meg, hogy beengedik-e. Nem órákig maradtok és biztos nagyon örülne neki.


Én is bevittem a fiamat, hogy lássa utoljára, de az én anyukám is nagyon súlyos beteg volt, azóta meghalt. Akkor beengedték (ez 2 hete volt) szerintem azóta nem változott semmilyen rend.

2011. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!