Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet tovább tornázni ha...

Lehet tovább tornázni ha szoptatok?

Figyelt kérdés

Teherbeeses elott 7 evig sportoltam, amikor babat terveztunk mar csak pilateseztem es futottam heti 1x


Császárral szultem, a doki azt mondta 3 honapig meg ne igazan edzek, maximum laza torna mehet a 2.hónap után de hasizmot kiméljem. Így inkább csak nagyokat sétaltam

Most 3 honapja es 2 hete h szultem. Nincs panaszom. De beugrott vajon szabad szoptatas alatt tornazni/ sprtolni?


2017. jún. 27. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Fokozatosan kell kezdeni, és észre​ fogod venni, hogy csökken-e a tejed.

Arra figyelj, hogy az izomláz megváltoztatja a tej ízét, és nem biztos, hogy elfogadja a pici.

A következő 3 hónapban kell jobban odafigyelni, ha elkezdesz hozzátáplálni, akkor már nem lesz akkora tragédia, ha egy-két nap kevesebb a tejed.

Nagyon tuti sportmelltartó kell, esetleg a szoptatós melltartót is vedd fel alá, hogy rendesen tartson. Ilyenkor​ elég kellemetlen, mikor a nehéz mellek ugrálnak.

2017. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h tápszerrel egészítjük ki a szopikat. Egyre kevesebb a tejem. Akkor inkabb eltolom még a tornát, ígyis kevés nehogy egyáltalán ne legyen . Minden cseppet kiszeretnék használni :) koszi
2017. jún. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!