Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapja szoptatok, de már...

3 hónapja szoptatok, de már nagyon szertnék (kéne) tornázni! Lehetséges hogy kevesebb lesz a tejem, ha tornáznék? Addig nem merem elkezdeni! Kérlek írjatok ha van valami tapasztalatotok!

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 és fél hós a lányom én is szeretnék tornázni.Csak sajnos én se merek. Valamiért nem ajálják szoptatás alatt. A multkor azt hallottam a tv-be hogy ilyenkor megváltozik a tej összetétele a megterhelt test hatására. Azt nem tudom hogy mérsékelten lehet e tornázni. De azt mondom mig szopizik inkább ne kockáztassunk. Uttánna pedig hajrá.
2009. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se merek pedig extra túlsúly van rajtam! 30KG gondolhatjátok,hogy érzem magam de nem merek mert elkezdtem diétázni és kevesebb lett a tejem! Annyira kétségbe estem,hogy újra ettem inkább! Hál istennek a családom nem mondogatja mekkora vagyok:O)
2009. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÓÓÓh köszönöm Lányok!akkor szerintem se fogjunk bele!Majd ha vége a szoptatásnak!Amúgy az én családom is azt mondja, hogy nem vagyok kövér,na de azért én tudom... :-)

Jó babázást Nektek!

2009. márc. 29. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!