Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet rendszer...

Szoptatás alatt lehet rendszertelen a menzesz?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám é még szopizik. A múlt hónapban jött meg először és most már egy hete késik. Terhesség előtt mindíg nagyon rendszeres volt, szinte órára pontosan jött meg. Mindenképp csinálok tesztet jövő héten, bár kicsi az esélye, hogy terhes legyek, de jobb a békesség. Arra lennék kíváncsi, hogy másnak is rendszertelen e ilyenkor.
2008. okt. 17. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez természetes.Van akinek abszolút nincs meg amíg szoptat,de van akinek végig van.Függetlenül attól,hogy előtte rendszeres volt.Csinálj egy tesztet bátran,de védekezzetek ha nem akartok egyenlőre vagy egyáltalán több gyereket,mert bizony attól még teherbe eshetsz!
2008. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

5 hónapja szültem én is. Tisztulás volt nálam 8 hétig utána elkezdett megjönni teljesen össze-vissza. Múlt hónapban meg volt 2 hétig azóta megint semmi. A nőgyógyászom azt mondta h nem kell idegeskedni mert ez természetes, én is szoptattom a babucit. Azt tudom még neked mondani ,hogy ajánlott nekem a dr.nőm fogamzásgátlót injekció formájában amit 1x beadják és 3 hónapig ad védettséget. (Szoptatás alatt is lehet) és csak 1300 ft. Csak abban az időben ajánlja amig nem áll be rendszeresre a menszesz. Szerintem kérdezd meg a dokidat és érdemes beadatni az injekciót és akkor nyugodtabb az ember. Természetesen ha meg kaptad a szurit 2 hétig még vigyázni kell ,de utána már védi a szervezetet, én most megyek majd a 2 szurira és ismét 3 hónap nyugalom. Aztán hátha rendeződik a dolog!

További boldog babázást!

üdv. Laura anyukája

2008. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én június végén szültem, szoptattam és szeptemberben 10 héttel a szülés után megjött. Ekkor elkezdtem a cerazette fog.gátlót amitől egyfolytában pecsételő vérzésem volt és 2 hét után abba hagytam. Most már csak éjjel szopizik a kicsi, de azóta nem jött meg. Kezdek kicsit ideges lenni, hogy mi a fene van, mert előtte mindig + - 2-3 nap csúszással állandó volt. Terhességnek nálam is kicsi az esélye. Lehet én is veszek tesztet jövő héten.
2008. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!