Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyorsan jut el a...

Noisy23 kérdése:

Milyen gyorsan jut el a tapanyag az anyatejbe?

Figyelt kérdés

Tehat a kérdésem az h milyen gyorsan jut el az altalam fagyasztott etel/ital az anyatejbe?

Fél nap,1 nap v tobb...?

Amit en eszek okozhat hasmenest/szorulast az anyatejes babának?


2017. júl. 10. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 2 óra alatt.
2017. júl. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhat és még hasfájást is nekem azt tanácsolták hogy paradicsomot, gyümölcs féléket, káposztát ne egyek.. amúgy igen kb.2 óra míg a tejbe jut amit elfogyasztasz :)
2017. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-12 ora a fogyasztott etel-italtol es az anyagcsere gyorsasagatol fuggoen.
2017. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF- ért. 2 hónapos a kislányom,csak anyatejes, első perctől kezdve eszek mindent még káposztát is és narancslevet is ittam sokszor (pedig állítólag megváltoztatja a tej ízét). Néha volt kis pocakfájás, de nem volt vészes. Szerintem edd ami jól esik, ha valami gondot okoz úgyis észreveszed. Úgy gondolom fölösleges élből lemondani erről vagy arról, csak mert azt mondják attól biztos hasfájós,hasmenéses, szorulásos lesz.
2017. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az gyors... tehat ha en eszek/iszok valamit ami nekem esetleg hasmenest okoz akkor az a picinel hamarabb mutatkozik,ugye...?

En sok epret eszek,imádom es terhesseg alatt is nyomtam befelé. Lehet attól hasfajos kicsit...? Meg amit csinál minden egyes szoptatasnal az az h meg be sem fejezte az evest es maris kezd erolkodni h kaksizzon. Ez persze azt eredmenyezi h feljon a tej nagy része ő meg visszanyeli... Ez okozhat barmifele gondot nála?

2017. júl. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!