Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más anya tejét adja valaki a...

Más anya tejét adja valaki a babának?

Figyelt kérdés
Nincs tejem, tápszert kap a lányom. Az egyik barátnőm szívesen adna a tejéből. Van valaki, aki ezt így csinálja? Van valamilyen veszélye?

2017. júl. 19. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze sokan csinálják.

Mit gondolsz,az anyatej leadás hogy működik?

Veszélye van persze,de nem gondolnám,hogy a barátnőd AIDS-es lenne vagy hasonló,hiszen minden ilyenre szűrnek MO-n,amint kiderül,hogy terhes vagy...

2017. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol a barátnődben(sterilen feji az anyatejet,nem iszik,dohányzik stb.)akkor nyugodtan fogadd el.
2017. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért az anyatej leadás kicsit másként működik, mert igaz, hogy más teje, de az olyan szinten be van vizsgálva, hogy na még. Betegségekre, bacikra mindenre.

Olyan tejet onnan nem kap a baba, amiben bármi lehet, ami nem kell oda. És még pasztörizálják is, mielőtt megkapnád.

Aki leadja, az nem csak ránézésre nem beteg, hanem tüdőszűrés, vérvizsgálat, székletvizsgálat, megnézik a bőrét is meg minden.

Szóval "kicsit" más, mint hozni lefejt tejet valakitől.

Én a barátnődet is a leadásra bíztatnám amúgy, ha van felesleges, Pesten már napi 200 ml-ért is házhoz mennek, fizetnek is érte, és pl. kórházban lévő babák kapják meg, akiknek szükségük van rá, vagy akiknek a gyerekorvos felírja (persze ingyen kapják).


Mondjuk lehet én vagyok a flúgos, de én nem venném át más tejét, csak ilyen helyről. Akármilyen rendes, tiszta és jófej az ember barátnője, és akármennyire is az ő tejét issza a saját gyereke is, azért mégis más az, hogy akkor ő kifeji és akkor majd tárolja, és eljut hozzád és akkor te odaadod a babának...

Megpróbálkozhatsz felírtani is magatoknak.

[link]

2017. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!