Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5,5 hónapos kisfiam napi...

5,5 hónapos kisfiam napi 4-szer eszik anyatejet és 1-szer gyümölcsöt vagy főzeléket. K vitamint (Konakiont) kell még adjak neki havi egyszer? Vagy már ne adjak?

Figyelt kérdés

5,5 hónapos kisfiam napi 4-szer eszik anyatejet és 1-szer gyümölcsöt vagy főzeléket.

K vitamint (Konakiont) kell még adjak neki havi egyszer?Vagy már ne adjak????


2010. máj. 22. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 4 ampulla volt a dobozban, utána már nem kell adni. De a védőnőd biztos felvilágosít.
2010. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legmaximalistább nézetek alapján is csak amíg kizárólagosan anyatejes, tehát már nem.
2010. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, amíg főleg anyatejet eszik, addig adjam neki a havonta 1-et. Fel is írta a második dobozzal mikor az első elfogyott.
2010. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni. Az én fiam is ennyi idős. 5x szopizik, és 1x eszik gyümölcsöt. Mikor megszületett nekem is azt mondták, hogy amíg főleg anyatejes addig kell. Most meg bizonytalan volt a védőnő, így fogalmam sincs...
2010. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Akkor most már nem adok neki.Marad a D vitamin.
2010. máj. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!