Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mit lehet...

Szoptatás alatt mit lehet kezdeni a torokfájással? A kicsi elkaphatja?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon fáj inkább kapar főleg reggel.
2010. máj. 23. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Homeogene 9-et szedhetsz!
2010. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Multkor nekem is fájt.Egy szem Mebucaint ettem.reggel és este egy egy felet s elmult. _De a homeogene 9 tényleg jó. _S napi 8at ehetsz belőle..
2010. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, van-e allergiád. Nekem pár éve az orrdugulás és szemviszketés mellé betársult a torokfájás, allergiaszezon alatt minden reggel, sokszor napközben is fáj. Mostmár másoktól is hallottam ilyen tünetekről. :(

Ha betegség miatt fáj, én sok citromot, mézet és teát fogyasztanék. Szoptatás alatt csak Panadolt ettem, mást nem mertem.

Próbáld ne nagyon puszilgatni a babát, és a cseppfertőzésre nagyon figyelj. Ha vigyázol, nem kapja el.

2010. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szoptass tovább, így a szervezetedben termelődő ellenanyagokat a kicsi is meglapja, és jó eséllyel nem lesz beteg.
2010. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptass tovább.Nekem még 39 fokos lázam is volt és a baba nem kapta el. A Tantum Verde pasztillát lehet a szoptatás alatt is használni és nagyon jó. Jobbulást!
2010. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!