Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért folyik a tejem csak úgy...

Miért folyik a tejem csak úgy magától?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom! Amíg szoptatok ez lesz végig?
2017. aug. 3. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd beáll, csak idő kell neki. Lesz, amikor azon parázol, hogy nincs elég tej, mert már csak a tasakot érzed :D a gyerek mégis ki tudja belőle szívni a megfelelő mennyiséget.
2017. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2017. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű erős tejleadó reflex. Nekem is dől a tejem,míg a babám az egyikből szopik a másikkal szétáztatok egy textilpelust. Ha éjjel hosszabban alszik akkor is megindul reggelre és eláztatok mindent. Lehet kapni tejgyűjtő kagylót ha nem szeretnéd,hogy kárba menjen,a gond csak az vele,hogy,ha 20 percnél tovább marad,akkor a tej már nem jó,a testhőmérséklet túl meleg neki,így ki kell önteni. Mivel én általában 20 percnél tovább szoptatok,így marad a textilpelus. Sajnos ezen nem tudsz változtatni.
2017. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!