Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruáció alatt lehet...

Menstruáció alatt lehet kevésbé tápláló a tej?

Figyelt kérdés
Tudom, h más az íze, de nincs olyan tápláló sem, mint egyébként? És kevesebb is van amiatt?
2008. okt. 19. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.Az anyatej a babának míndíg tápláló.Az hogy kevesebb a tej nem biztos hogy a menzesszel függ össze csak olyan periódusod van.Ha érzed hogy kevesebb serkentsd valamivel.
2008. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.A tej tápláló akkor is,de azt tudnod kell hogy menzesz ideje alatt kevesebb tejtermelődés van,és a tejnek is más az íze.Vannak olyan babák akik észreveszik a változást és 2-3 napig kevesebbet szopiznak.Csak az tudom ajálani ne idegeskedj,szoptass gyakrabban és naponta este 1 pohárka bort,vagy sört igyál.Az alkohol is segíti megindítanni a gyorsabb tejtermelést.Nálam bevált.Pár nap után meg minden visszaál mint menzesz előtt volt.Én sokáig szoptattam az elsőt 18hónapig,most meg 4 hónapja szoptatok.Sok sikert!!!
2008. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!