Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem elég tápláló a tejem? -...

Nem elég tápláló a tejem? - gyerekorvos szerint

Figyelt kérdés

Kislanyom jovo heten lesz 5honapos, szuletesetol kezdve ataludta az ejszakakat(eleinte 6orat, majd 8orat eves nelkul) az utobbi egy honapban azonban ebred ejszaka is enni, eleinte egyszer ebredt, most meg mar 3orankent(nappal is kb 3orankent eszik). Kizarolag szoptatott baba, sem vizet, sem teat nem kap az anyatej mellett.

Volt egy enyhebb nathaja. Amikor orvoshoz vittem megmertek. Mult heten oltast kellett volna kapnia, de a 10nappal azelotti meres ota nem hizott, ezert nem oltottak be. A gyerekorvos szerint ha van eleg tejem (biztos h van), akkor lehet h nem eleg taplalo, ha nem hizott.

Mi a velemenyetek? Mindenhol azt olvasom h olyan nincs h nem eleg taplalo a tej, de akkor miert nem hizott es miert ebred ejszaka, amit azelott sosem tett?


2011. szept. 26. 11:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Szia, ezt a kérdést én írtam ki, hasonló a problémánk...kíváncsian várom itt is a válaszokat. Amúgy szerintem igaza lehet az orvosnak, én is erre tippelek!

2011. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Biztos most van egy növekedési ugrása, és több evésre van szüksége.
2011. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ez is lehet...erre nem gondoltam
2011. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szia kedves elso valaszolo, nahat, tenyleg teljesen ugyanaz a helyzet nalatok is...en is kivancsian varom, hogy Neked milyen valaszok erkeznek. :)

Kedves masodik valaszolo, igen a novekedesi ugras magyarazat lenne arra, hogy ebred ejszaka, de nem magyarazza, hogy miert nem hizott? a ketto egyutt a gondom...gyakrabban eszik es megsem hizik...

2011. szept. 26. 11:48
 5/24 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
A hossza sem változott?
2011. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 alaszka ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy nem tápláló a tej. Vagy van tej, vagy nincs. Az hogy gyakrabban kér, tényleg lehet a betegség miatt is, meg növekedési ugrás miatt is. Olyan is van, hogy az addig nagyon sokat hízó babák, egy idő után megállnak, és csak minimálisat gyarapodnak. Ha elégedett, és nem sírós a babád, szerintem nincs ok az aggodalomra. Meg azt szokták még mondani, hogy ha van elég pisis meg kakis pelus, akkor nem gond, hogy egy hónapban nem hízott.
2011. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 alaszka ***** válasza:
72%
Előző vagyok. Akár már kezdheted a hozzátáplálást is, ha kevésnek gondolod a tejcsit. De én maradnék az anyatejnél tápszer helyett. Mert a dokid biztos fel akarja majd írni neki.
2011. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

na egy újabb idióta gyrekorvos:-((


NINCS NEM TÁPLÁLÓ TEJ!!


Mennyivel született és hány kiló most?

2011. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azzal a mérleggel mérték? Mi jártunk úgy, hogy a nagyfiamat 2,5 évesen 12 kilónak mérték. Mondom az lehetetlen, otthon már közel 13 kiló. Elővettek egy másik mérleget, 12,87 kiló. Hát nagyon nem mindegy.

De az is számít, hogy előtte evett-e vagy éppen pont előtte rakta tele a pelust. Ezek simán kitesznek 10-20 dekát.

2011. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is most lett kiírva, szerintem hasznos válaszok vannak benne nektek is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2011. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!