Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 héttel császár után, tejbelö...

1 héttel császár után, tejbelövellés nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit tanácstalan vagyok, 12 óra vajúdás után császár lett a vége. Előtejem lassan alakult, de sokat fogyott a kórházban a kis manónk, így pótlást is kapott.

Én nem érzékeltem, hogy belövellt volna a tejem, nem feszült, de meleg forró néha volt. Van tejci, 20-25 ml / cici, meg mintha nőne, mert szopik után fejek is. Nagyon sokat cicizik, de valahogy mégse lódult meg a tejem. Egy hete olt a császár és úgy tudom, hogy császárosként is 4-5 nap mire van belövellés... nálam ez kimaradt... vagy csak fel sem tűnt? Még belövellhet? Félek nem lesz tejem :(



2017. aug. 11. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

1. szabály ne idegeskedj ezen!

2. semmi köze a dolognak a császárhoz. két császáros szülésem volt. először másfél évig szoptattam, most januárban program császár volt. ömlik a tej még mindig, bár már azért valamennyire beállt a kereslet kínálat

3. sokat tedd cicire, minél többet, annál több tejed lesz.

4. megnyugszik a baba szopi után? Esetleg mérheted hogy mennyit evett. pihenj, egyél, igyál rengeteg rengeteg folyadékot

5. fejni mennyit tudsz? ha a szoptatás után fejed az is serkenti

6. ihatsz laktoherbet vagy Karamalzot

2017. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem se volt észrevehető. Folyamatosan szopizik a pici, kiszívta azt a mennyiséget, amivel megugrott. Ne aggódj, az a fontos, hogy van tejed, és tudsz szoptatni. Mindig tedd mellre, amikor csak kéri, és idővel beállítja magának a mennyiséget.

Nekünk is így indult. Második császár, harmadik baba, most fél éves és még csak szopizik.

Türelem, kitartás: nem lesz semmi probléma. :)

2017. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) Akkor csak folytatom tovább, ahogy eddig :)
2017. aug. 12. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyiknél sem éreztem. Első császár, kapott pótlást kórházban, már el sem tudtuk hagyni. Második sima szülés, tejbelövellés szintén nem volt, tápszert ém utasítottam vissza, 5,5 hóig kizárólagos anyatejes volt. Kitartás!
2017. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is utolsó. Amúgy jól értem, hogy elsőnél is volt tej, de pótlás mindig kellett otthon is?
2017. aug. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!