Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 2 hónapos kisbabámnak kb.1...

Ha 2 hónapos kisbabámnak kb.1 hete zöld színű a széklete, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egyébként csak szopik, kb. 2 óránként. Kissé hasfájós is, amire Espumisant kap, kisebb-nagyobb sikerrel. Vélemények?

2017. okt. 10. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

nem ettél zöld színű ételeket, mint borsó, bab, spenót és hasonlók? Simán be tudja színezni az ő székletét is szoptatáson keresztül.


Ha egyébkánt jókedvű, élénk, játékos a babád, én nem aggódnék, de ha rosszkedv, nyűgösség is társul a zöld széklethez, akkor elvinném gyermekorvoshoz.

2017. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok elsőtejet kap, amiben több a cukor. Ez okozza a hasfájást és a zöld székletet is.

Könnyen lehet orvosolni: blokkszopival. Egymás után kétszer tedd ugyanarra a mellre, akkor válts oldalt, ha másodszorra kiürült de még éhes. Vagy fejsz egy picit, aztán teszed mellre.


Erre én inkább Biogaia cseppet próbálnék inkább. Abban van olyan anyag, ami segít a tejcukrot megemészteni.

2017. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ettem zöldes ételeket, és a nyűgösség is jellemző, de hasfájós a babám, úgyhogy nem igazán tudom, mitől lehet ez...
2017. okt. 10. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2-es válaszolónak, megpróbálom, hátha beválik.
2017. okt. 10. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Biogaia tényleg jó. Zöld lehet a széklet akkor is, ha túl sokat eszik a baba, vagy sokáig áll a pelusban a kaki. Az enyémnek is volt, az orvosnak is mondtam, de látta, h jól van, azt mondta, anyatejeseknél elô szokott fordulni. Majd fogzásnál is lehet ilyen, sôt bûzös is lehet a széklete a sok nyáltól, amit lenyel. De a Biogaiat én is ajánlom.
2017. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A párom laktáz comfort cseppet hozott a gyógyszertárból. Szerintetek az is jó?
2017. okt. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!