Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi vagy elektromos mellszívó?

Kézi vagy elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés
Egyik baratnőm az elektromosra esküszik, a másik pedig a kézire. Ti mit használtatok? Csak a felesleget vettetek le velen vagy mindet és üvegből adtátok neki? Ki melyik márkát használja/használta?
2017. nov. 23. 08:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én kézit használtam. Nem mondanám, hogy csak a felesleget fejtem le, de nem is elsődlegesen üvegből etettem. Napi kétszer fejtem (1-2 dl körül), ennek egy része ment a fagyasztóba olyan alkalmakra, amikor nem tudom én megetetni, így apával, nagyival is tudott maradni, ha erre volt szükség, egy részét pedig leadtam az anyatejgyűjtőnek.

Avent volt amúgy az enyém, nagyon meg voltam vele elégedve.

2017. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Én Medela elektromosat használtam és MAM kézit. Az elektromos hangos és lassan, hosszan szív, több, mint 2 mp szívás, majd u.ennyi szünet. Kézivel gyorsabb, hamarabb végzek (olyan gyorsan pumpálom,ahogy akarom), halk és nem kaptam ínhüvelygyulladást sem. A MAM szívóereje szabályozható és olcsóbb, mint az Avent kézi. Mindenkinek ajánlom. Kompatibilis a MAM cumisüveggel, ami kevés helyen sterilizálható, összeszerelve.
2017. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!