Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik elektromos mellszívó...

Melyik elektromos mellszívó vált be nektek? Mennyi tejet tudtok lefejni vele egyszerre?

Figyelt kérdés

Tommee Tippee vagy Philips AVENT? Elsősorben erre a 2 márkára lennék kíváncsi, de más válasznak is örülök.

Aki esetleg próbálta a dupla mellszívót, mik az előnyei, nem nagyon "kegyetlen" egyszerre?



2017. nov. 24. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az avent semmire nem jo. Ment a kukába. Tommee tippee max egy fokkal jobb. A medela swing volt a leghasználhatóbb, de az igazán jó a kórházi minőségű nagy teljesítményű.
2017. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Avent-et használtam,a többit nem próbáltam,de engem teljesen jól kiszolgált.
2017. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg Lansinoh?
2017. nov. 24. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Avent teljesen jó volt. De emberfüggő, mint a babánál a pelenka: egyiknek a libero, másiknak a babyloveos jó.
2017. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem lansinoh duplafejes vált be, nem tudom mennyit fejtem már de tudtam bőven fejni vele, sok fokozat volt rajta ami nagyon hasznos volt, pl először elkezdtem gyors fokozaton majd később lassabb meg erőteljesebb, nagyon természetes érzet volt de nyilván meg kell szokni ezt is mint a szoptatás érzetét.

Megérte az árát az biztos.

2017. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Baratnomnek az Avent nem valt be egyaltalan, vissza is kuldtek. A Medela Swinggel tud fejni.
2017. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!